Agnieszka Krakowiak

Dział Sprzedaży

Telefon: Brak

Telefon kom.: 601 408 735

Email: a.krakowiak@amervox.com.pl

Artur Gawicki

Dział Sprzedaży, Sieć Dealerska Opel

Telefon: Brak

Telefon kom.: 607 771 136, 607 771 124

Email: a.gawicki@amervox.com.pl

Przemysław Stępień

Dział Handlu - zestawy głośnomówiace bluetooth Parrot, Produkty Brigade

Telefon: Brak

Telefon kom.: 601 987 392

Email: p.stepien@amervox.com.pl

Adriana Sosnowska

Dział Marketingu

Telefon: Brak

Telefon kom.: Brak

Email: a.sosnowska@amervox.com.pl

Przemysław Bębacz

Manager Działu Serwisu, Produkty Brigade

Telefon: Brak

Telefon kom.: 609 202 280

Email: p.bebacz@amervox.com.pl

Daniel Jurek

Dział Informatyczny / Marketing

Telefon: Brak

Telefon kom.: 601 772 828

Email: d.jurek@amervox.com.pl

Mateusz Tatarek

Dział Techniczny

Telefon: Brak

Telefon kom.: 601 515 409

Email: m.tatarek@amervox.com.pl

Paweł Gołuchowski

Magazyn

Telefon: Brak

Telefon kom.: Brak

Email: p.goluchowski@amervox.com.pl

Mariusz A. Sosnowski

Dyrektor Generalny

Telefon: Brak

Telefon kom.: Brak

Email: zarzad@amervox.com.pl

Ewa Katarzyna Sosnowska

Zarząd

Telefon: Brak

Telefon kom.: Brak

Email: zarzad@amervox.com.pl

Andrzej Sosnowski

Zarząd

Telefon: Brak

Telefon kom.: 601 480 969

Email: a.sosnowski@amervox.com.pl